
Набір для малювання KALOUR 76 предметів у вініловому чохлі
1 600 ₴
- В наявності
- Код: YV-PMN076
+380 (68) 716-12-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для малювання KALOUR у вініловому чохлі
Універсальний набір для малювання, який поєднує різні типи олівців та інструментів для роботи з графікою, кольором і акварельними ефектами. Підійде для навчання, скетчингу та щоденної практики.
Склад набору:
- 12 кольорових олівців металик
- 12 акварельних олівців
- 12 кольорових олівців на олійній основі
- 12 вугільних олівців
- 12 чорнографітних олівців
- 4 пастельні олівці
- Пензлик для роботи з акварельними олівцями
- Тримач для олівців
- Ластик
- Компактна підстругачка
- Блок наждачного паперу
- 3 розтушовки для змішування
- Скетчбук
- Альбом для акварелей
Особливості:
- Поєднання різних технік: графіт, вугілля, колір та акварель
- Зручний набір для навчання та практики
- Підходить для скетчингу та базового академічного малюнка
- Компактне зберігання у вініловому чохлі
Упаковка: великий вініловий чохол для зручного транспортування та організації інструментів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Олівці |
| Фасовка | Набір |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 1 г |
| Упаковка | Пенал |
| Виробник | Kalour |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





