
Підстругачка (точилка) для олівців Faber-Castell RollOn, два отвори
156 ₴
- Готово до відправки
- Код: 183900
Підстругачка точилка для олівців Faber-Castell RollOn Rose Metallic
Високоякісна подвійна стругачка з контейнером Sparkle RollOn німецького виробника Faber-Castell для заточування чорнографітних та кольорових олівців.
Нову подвійну точилку Sparkle із запатентованою технологією RollOn можна легко та зручно відкрити одним клацанням і знову закрити. Таким чином стружка безпечно зберігається, а робоче місце та шкільний портфель залишаються чистими. Будь то олівці чи кольорові олівці у стандартному чи великому форматі, усі вони заточуються миттєво.
Стильний RollOn Sparkle у металевому стилі з блискучим тисненням також є візуальною родзинкою. Він доступний у космічних кольорах Ocean-, Violet- і Rose-Metallic.
Ідеальний варіант для школи та офісу.
Запатентована система закриття стругачки Easy Open & Close, яка запобігає випаданню стружки.
Для всіх типів та розмірів чорнографітних і кольорових олівців.
Сталеве лезо з лазерним заточуванням, забезпечує легке та рівномірне заточування (виробництво Німеччина).
Характеристики:
- Виробник: Faber Castell
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- З контейнером.
- Два отвори.
- Розмір: 58х42х38 мм
- Колір: Ocean-, Violet-, Rose-Metallic
- Ціна за 1 точилку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber-Castell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Точилка |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип управління | Механічне |
| Розміри | |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 38 мм |
- Ціна: 156 ₴








