
Підстругачка Faber-Castell Mini Box з контейнером на один отвір, блакитна пастельна Блакитний
39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 182801 Blue
+380 (68) 716-12-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підстругачка точилка Faber-Castell Mini Box з контейнером на один отвір, кольорова пастельна
Високоякісна одинарна підстругачка з контейнером Mini Box німецького виробника Faber-Castell для заточування чорнографітних та кольорових олівців.
Виконана в прямокутному прозорому корпусі з кольоровою верхньою кришкою.
Кришка захищає від просипання стружки з контейнера.
Для всіх стандартних типів чорнографітних і кольорових олівців.
Обладнана універсальним заточуванням 24 °.
Сталеве лезо з лазерним заточуванням, забезпечує легке та рівномірне заточування (виробництво Німеччина).
- Виробник: Faber Castell
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Форма: Прямокутна 35х25х22 мм
- Колір: пастельні рожевий, блакитний, зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber-Castell |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Без упаковки |
| Тип | Точилка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

