Підстругачка для олівців Faber-Castell Grip 2001 Mini Rose Shadows.
Характеристики:
- Невеликий розмір (38 мм х 25мм х 25мм) ідеально підходить для подорожей.
- На один отвір.
- З контейнером.
- З класичним трикутним дизайном Grip.
- Кришка запобігає випаданню сміття.
- Колір рожевий.
Артикул: 183714
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber-Castell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Точилка |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип управління | Механічне |
| Розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | червона |
| Дитячий вік | 6 років |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Кількість отворів | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴


