
Альбом для акварелі Watercolour postcard 15 аркушів, cold press, 300 г/м2, 10,5 cm x 14,8 cm, Winsor&Newton
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6667009
+380 (68) 716-12-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок паперу для акварелі Watercolour Winsor&Newton
Postcard 15 аркушів, cold press, 300 г/м2, 10,5 cm x 14,8 cmЦей безкислотний, нейтрально білий папір для акварелі холодного пресування має середню зернистість і, як вважають, створює найяскравіші акварельні картини.
Акварельний папір розроблено таким чином, щоб витримувати насичення, тож ви можете бути впевнені, що папір не зморщиться.
- Виробник: Winsor&Newton (London)
- Країна: Італія
- Тип: блок склейка
- Щільність: 300 г/м2
- Формат: 10,5 cm x 14,8 cm
- Кількість сторінок: 15
- Зерно: середнє (Cold press)
Підходить для роботи акварельними, гуашевими, акриловими фарбами та чорнилами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Альбом/склейка |
| Тип паперу | Акварельна |
| Застосування паперу | Акварель, Гуаш, Акрил |
| Кількість аркушів | 15 шт. |
| Колір | Білий |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Ширина | 10.5 см |
| Довжина | 14.8 см |
| Виробник | Winsor & Newton |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Дитячий вік | 5 років |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Формат | 105 x 148 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


