
Скетчбук альбом Faber-Castell Malblock формат A4, щільність 80 г/м2, 100 аркушів, 212049
318 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212049
+380 (68) 716-12-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скетчбук/ альбом Faber-Castell Malblock формат A4.
Складається з 100 аркушів білого паперу для малювання щільністю 80 гр/м ².
Папір високоякісний, без деревної маси, не використовується хлор.
Ідеально підходить як для вологих технік малювання так і сухого живопису.
Аркуші скріплені з одного боку і можуть бути легко видалені.
Титульний аркуш захищає папір, а твердий задний картон зберігає аркуші рівними.
Барвиста обкладинка титульного аркушу запрошує вас втілити власні ідеї на папері!
Країна виробництва Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Альбом дитячий |
| Тип паперу | Для малювання |
| Застосування паперу | Акварель, Гуаш, Олівець, Маркер |
| Формат | A4 |
| Кількість аркушів | 100 шт. |
| Колір | Білий |
| Щільність | 80 г/м2 |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 29.7 см |
| Виробник | Faber-Castell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Щільність, г/м2 | 80 г/м2 |
| Розміри, см | 21 х 30 см (A4) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴
