
Пенал тканевый Faber-Castell Rose Shadows на молнии без наполнения, цвет розовый, 573036
670 ₴
- Готово к отправке
- Код: 573036
+380 (68) 716-12-31
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Великий пенал у сучасному дизайні, в якому достатньо місця для ручок, ножиць та іншого важливого письмового приладдя — ідеальний компаньйон для школи чи університету!
Пенал текстильний Faber Castell у вигляді футляра на блискавці.
Одне велике відділення та невелика кишенька на блискавці під кришкою.
Усередині є вкладка з резиночками і кишенька для зручного розміщення канцелярського приладдя.
Без заповнення.
Високоякісна підкладка та блискавка.
Розмір пеналу: 23 х 10,4 х 5,6 см
Колір: Rose Shadows - рожевий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber-Castell |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пол | Для девочек |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 10.4 см |
| Высота | 5.6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов, шт | 1 |
| Детский возраст | 6 лет |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Германия |
| Материал | Текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴

