
Підстругачка для олівців Faber-Castell RollOn blue з двома отварами чорна
125 ₴
- В наявності
- Код: 183910
+380 (68) 716-12-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підстругачка для олівців Faber-Castell RollOn blue.
Характеристики:
- Ідеальний варіант для школи чи офісу.
- Механізм блокування для запобігання випаданню відходів.
- З контейнером.
- Два отвори.
- Для всіх популярних форм олівців: стандартних і великих.
- Колір синій.
Артикул: 183910
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber-Castell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Точилка |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Без упаковки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип управління | Механічне |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорна |
| Дитячий вік | 6 років |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴

